18 czerwca 2017

Co nowego - czerwiec.

~~~~~~

Witam was w kolejnym poście 'Co nowego?'. Wakacje już za tydzień się rozpoczną i nareszcie można będzie sobie odpocząć od szkoły, czy to wyjściem na spacer lub wyjazdem w góry. Ja w tym roku nie mam jakiś planów, a wy? Pochwalcie się w komentarzach :).


~~~~~~

Jeszcze przed 2 miesięcznym wolnym wybrałam się na wycieczkę klasową do Mikoszewa (koło Stegny). Wyjazd był krótki, bo przyjechaliśmy we wtorek a na następny dzień wyjeżdżaliśmy, aczkolwiek mi się podobało.


Plaża jest szeroka i w glonach można znaleźć bursztyny. Nazbierałam kilka oraz przy okazji poszukiwania bursztynów znalazłam kilka muszelek ładnych muszelek, które wróciły ze mną do domu.


~~~~~~

Jak wiecie (lub nie) jest teraz moda na jeansowe kurtki z różnymi naszywkami. Sama zapragnęłam mieć taką lecz ceny w niektórych sieciówkach mnie trochę powalają. Postanowiłam, że sama sobie zrobię taką kurtkę.
Katanę kupiłam w Lidlu na promocji po 22.49 zł, a naszywki w pasmanterii za ok. 15 zł.Wystarczy tylko naszyć naszywki w wybranych miejscach i cieszyć się niepowtarzalną kurtką :).

Jestem z siebie zadowolona ile pieniędzy udało mi się zaoszczędzić. Takie kurtki w sieciówce można kupić od 100 zł wzwyż. Ja na moją wydałam mniej niż 40 zł.

~~~~~~

W końcu zebrałam w sobie siłę aby spróbować malować akwarelami. Zakupiłam potrzebne rzeczy takie jak : taśma, deska, kubek oraz pędzle. Nie wyszło to idealnie bo dałam za mało wody i widać te plamy kolorów, ale trzeba uwzględnić to, że pierwszy raz maluję tymi farbami.


~~~~~~

W te wakacje chcę zacząć prowadzić swojego bullet journal'a. Zostawiłam sobie to na koniec roku szkolnego, aby mieć więcej czasu na rysowanie. 
Jeśli nie wiesz co to Bullet journal to jest to system prowadzenie notatek z różnymi zapiskami opracowany przez Ryder Caroll. Do jego stworzenia wystarczy tylko notes i długopis. Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce. Na razie zrobiłam takie podstawowe rzeczy jak index, kalendarz roczny czy legendę. Za tydzień mogę wam wstawić posta jak wygląda mój Bullet Journal. Przy okazji prowadzenia tego dziennika chcę sporządzić listę 100 rzeczy do zrobienia w wakacje. Wydaje mi się to ciekawym pomysłem, a nigdy czegoś takiego nie robiłam, więc czemu by nie spróbować ;)? Za tydzień razem ze zdjęciami dziennika wstawię wam moją listę tych 100 rzeczy :).

~~~~~~

To wszystko co wydarzyło się w tym miesiącu. Wiem, że powinnam wstawić ten post dopiero za tydzień, ale nie mogłam się powstrzymać aby Wam o wszystkim opowiedzieć. W sumie to chyba nawet lepiej :). Trzymajcie się i do następnego posta!

~~~~~~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz