14 kwietnia 2017

Duże, wiosenne zmiany.

~~~~~~

Cześć! 

Nareszcie mogę powitać wiosnę a to oznacza, że niedługo wakacje <3 i będzie więcej czasu na wszystko. Ale powracając do teraźniejszości to przygotowałam wam posta na temat moich zmian w ostatnich miesiącach. Zapraszam do czytania :).

~~~~~~~

Pierwszą nowością jest moje nowe łóżko, na którym śpi się wspaniale ^^. Jest to model Hemnes z Ikea (KLIK). Dokupiłam sobie również wszystkim znany stolik Lack oraz różne tekstylia, m.in. poduszki, poszewki, pościel, zasłony i kapę na łóżko. Tak się prezentuje mój nowy kącik:

 ~~~~~~

Następną rzeczą jest głośnik bezprzewodowy JBL (KLIK). Za tak małą cenę oraz za wielkość jest naprawdę super. Bardzo dobrze słychać basy oraz nie trzeszczy. Ja mam akurat kolor czarny. Głośnik jest wodoodporny oraz na jednym naładowaniu może grać 10 godzin! Na górze ma różne przyciski, np. włącz/wyłącz, bluetooth, głośniej/ciszej i guzik do odbierania połączeń. Trochę niżej jest 5 kropek, które pokazują poziom naładowania. W zestawie była również ładowarka, która wyróżnia się swoim kolorem, bo jest pomarańczowa. Polecam ten głośnik każdemu kto lubi posłuchać sobie muzyki czy to w domu czy na zewnątrz. Tak się prezentuje:~~~~~~

Postanowiłam na wiosnę odświeżyć trochę swoje włosy i wybrałam się do fryzjera. Zdecydowałam się na long boba, bo jest w tym roku modny oraz wygodny. Moje włosy były zniszczone więc nie szkoda było mi je ściąć. Od razu poprosiłam o mycie specjalnym szamponem i po zabiegu były one takie miękkie i lśniące. Tak prezentuje się całokształt:


~~~~~~

To koniec dzisiejszego posta. Mam nadzieję, że wam się podobał :). Trzymajcie się :)!

PS. Za kilka dni pojawi się post związany z Wielkanocą ;).

~~~~~~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz